Kurumsal

Balık Sağlıktır

Özenle İşlenen, Sağlıkla Korunan Ürünler

Enlem Balıkçılık, her türlü balık, ahtapot, kalamar ve diğer deniz mahsulleri olmak üzere toptan balık satışı, depolama, üretim tesislerinde paketlemesi ve satışı konusunda Türkiye’nin en önemli firmalarından ve balık tedarikçilerindendir.

Enlem Balıkçılık olarak toplam 10.000m2 arazi üzerindeki 5800m2 kapalı alanımızda; saatte 1 ton kapasiteli IQF şoklama ve 2 adet soğuk hava deposu ile hizmet vermekteyiz.

Güvenilir & Güvenlikli

Sağlığın ön planda olduğu titiz yaklaşımlarla gıda üretiyoruz.

Balık işleme, paketleme ve depolama konusundaki faaliyetlerimizde öncelik verdiğimiz konular.

Vizyonumuz

Amacımız kaliteli ve sağlıklı ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmak ve hijyenik koşullara uygun standartlarda dondurulmuş balık üretmektir. Önce insan, önce sağlık fikrini benimseyerek kaliteli ve lezzetli balıkları gıda sektörünün kullanımına sunmaktayız.

Güvenli İşleme

Balık işleme ve paketleme alanında hem yurt içi hem de Avrupa’da sektörün önde gelen ismi olan Enlem Balıkçılık, taze soğutulmuş ve dondurulmuş ürünleri, kalite standartlarına uygun geniş dağıtım ağı ile tüketiciye güvenilir bir şekilde sunmaktadır.

Çevre Dostu

Su ürünleri alanında çevreye ve doğaya değer veren bir anlayışla, gıda güvenliğine uygun bir şekilde profesyonel ekibimiz ve teknolojinin katkılarıyla, hijyenik, sağlıklı, kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktayız.

+90 212 746 5967

Sorularınız için bizi arayın

info@enlembalikcilik.com

Teklif için iletişime geçin

Pzt - Cmt 09:00 – 20:00

Açık Olduğumuz Saatler